۰

اخبار روستا / روستای امیران

بازدید احمد بخشایش اردستانی روز گذشته (شنبه) از روستای امیران

نوامبر 16, 2013 در 9:49 ب.ظ توسط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در اردستان، احمد بخشایش اردستانی روز گذشته (شنبه) در مراسم بازدید از روستای امیران در بخش زواره در جمع اهالی این روستا با بیان اینکه بیکاری یک مشکل سراسری است و مسؤولان وظیفه بسترسازی جهت ایجاد اشتغال را دارند، اظهارکرد: همه مسؤولان باید در جهت رفع مشکلات مردم حرکت کنند.

وی از احداث کارخانه کاغذ و مقوا با اشتغال زایی 150نفر در زواره خبرداد و گفت: منابع مالی این طرح تامین شده و زمین مورد نظر نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، خواستار متمرکز شدن امکانات بین دو روستای امیران و کچورستاق شد و ادامه داد: تلاش‌های بسیاری جهت جابه جایی تیرهای برق روستا صورت گرفته و از محل اعتبارات سفر وزیر نیرو به شهرستان منابع مالی آن تامین خواهد شد.

 

بخشایش اردستانی به اضافه شدن 6.5 هکتار به مستثنیات روستا خبرداد و گفت: درخواست تغییر کاربری چهار هکتار زمین دیگر جهت واگذاری به اهالی روستا برای ساخت مسکن داده شده است.

 

وی با بیان اینکه 30 میلیون تومان اعتبار جهت آغاز عملیات بهسازی روستا اختصاص یافته که از این مبلغ تا کنون 40 درصد تحقق پیدا کرده است، تصریح کرد: تا کنون جهت سنددار کردن منازل این روستا 200پرونده تشکیل شده است و 169نفر سند منازل خود را دریافت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.